SpeedyCZ

Velmi horké napájení notebooku, proč?

Dobrý den, mám problém. Na vánoce jsem si pořídil notebook HP 625 a je bezvadnej… Jenže protože ho používám skoro neustále, často se mi vybíjí baterie a proto ho mám pokaždé na napájení… Jenže v tom je ten háček… Je to normální aby se po třech hodinách nabíjení a používání ho při tom na online hry (nuda :( ) aby se ta krabička zahřála tolik, že pálí jak topení? Pochopte mě, je šňůra která se strká do elektriky, ta šňůra se strká do té krabičky a z té krabičky vede další šňůra do netebooku… Děkuji za odpověď…
Doplňuji:
Já si čtu že je to normál… Že je to jak když nabijím mobil…

Nejlepší odpověď
Pantata

Tohle rozhodně normální není.BRZY VÁM ODEJDE TRAFO-REKLAMOVAT

Další odpovědi
Elk

Taky mám netbook / mini / a používám ho velice často a taky bez baterie, ale ta krabička, jak to popisujete – se mi nepřehřívá, je pouze vlažná, nebo nornálně teplá, takže to určitě chce vyřešit, aby jste něco nezanedbal.