Avatar uživatele
mosoj

Velký bratr a mýtná brána. Vadí vám to ?

Mýtná brána vyfotí každé!!! projíždějící auto i s posádkou a SPZ. SPZ převede pomocí OCR na text a uloží do datábáze spolu s obrázkem,
Dále zaznamenává všechny zapnuté mobilní telefony které pod bránou projedou a opět jejich výskyt zaznamenává do datábáze. Myslíte si že to je nutné ? Mně osobně to nevadí.
Potom ovšem humbuk kolem archivace telefonních hovorů u operátorů je jenom divadlo pro veřejnost a to mně vadí !!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, beer, Pájo před 4564 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Ani v nejmenším, nemám totiž auto! 😁
Vadí mi ale spousta věcí jiných, naštěstí jsem ale důchodce a už to nějak doklepu. 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Příliš se mi nelíbí, že každý z nás je většinou několikrát za den monitorován různými způsoby. Ale co s tím v takovém „svobodném“ státě jako jsme my ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Celá naše vláda, jeden vedle druhého se chovají jako kašpaři. No a kašpárek hrál přece divadlo..))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

Odkud je tahle informace? Řekl bych, že je to trošku nesmysl…
Ale jinak je mi úplně jedno, kdo mě fotí, kdo hlídá a kdo sleduje. Já nic špatného nedělám a pokud naopak někdo něco špatného dělá mě, jsem rád za každý způsob, jak dotyčného chytit nebo usvědčit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

mosoj, spíše mě vadí nepodložené zprávy a povídačky JBP

odkud máte, prosím, tyto zaručené zprávy?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek