Velkost penisu

Akú velkost má malý, stredne velký a akú velký penis? Keď si chcem odmerat penis mam mat erekciu?

Nejlepší odpověď
quentos

souhlas s Ivetou, jen se to právě že neměří při erekci, ale naopak v KLIDOVÉM STAVU. Jinak její hodnoty jakž takž souhlasí. Toleranci malého bych snížil na 6cm, teprve pod ní by si člověk mohl zoufat ;{)=

Další odpovědi
iwetax

Podle mě je malí penis do 7cm, střední od 7do 15cm a velký od 16cm. Měř to při erekci. U většiny holek na velikosti nezáleží, pokud je holka panna nebo začátečnice tak jí to s velkym bolí.

anonym

Myslím, že všechny odpovědi v podstatě „sedí.“ Pro majitele velikosti 6 a méně-taková lidová moudrost:„I malý kašpárek může zahrát velké divadlo.“

Michal

Přiblžně 15cm 17cm 20cm a více.Tato čísla jsou orientační.Velikost si měříte při erekci,od kořene penisu. Jestli vám jde o uspokojení ženy,je důležitý i průměr.

afro.minerva

Myslím, že než velikost penisu, je důležitější funkčnost. Já bych ho neměřila. Ona ta velká velikost bejvá mnohdy spíš naobtíž. 🙂