led

Veľkosť emailu

potrebujem poslať väčší súbor na email.
Akú veľkosť má …@email.cz a akú …@volny.cz
ďakujem

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

email.cz = seznam.cz = 13MB,

U volného to bude podobně. Do tohoto limitu se musí vejít jak odesilatel, tak i příjemce.

Pro posílání je lepší použít nějakou stránku, soubory zabalte do RARu, ten zaheslujte a pak soubor nahrejte na leteckaposta.cz , emailem pak pošlete odkaz na soubor a heslo k souboru.

Další odpovědi
anonym

@email patří pod Seznam:
Maximální velikost příchozí zprávy je 13MB. Jakákoli zpráva do této velikosti bude doručena do vaší schránky. Zprávy, které tuto velikost překročí, budou vráceny zpět odesilateli. Součástí vrácené zprávy je i informace o tom, proč nebylo možné zprávu doručit.

Pro doručení zprávy je samozřejmě nutné, aby ve schránce byl dostatek volného místa. Uvolnit místo ve schránce můžete smazáním zpráv s většími přílohami, nebo můžete kapacitu schránky rozšířit na neomezenou.

Zdroj: http://napove­da.seznam.cz/cz/jak-velkou-zpravu-mohu-prijmout.html

ReHu

Zkus použít- http://www.us­chovna.cz/ulo­zit.php

Lucimia

Pro mě nejosvědčenější je stranka – www.edisk.cz
Nahrajete tam soubor a napíšete mail, na který to chtete poslat. Je to nejrychlejší nahrávání souboru tady z těch stránek jako je uschovna.cz, leteckaposta, atd.