anetadela1

Velké A na náklaďácích.

V poslední době se vyrojily náklaďáky s velkým písmenem A na tabulce, kterou mají připevněnou zepředu na kabině. Co to znamená?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Je to značka pro odpad. A jako (napíšu to jak se to řekne) aušus.

Další odpovědi
kenyrts

Motorová vozidla přepravující odpad po veřejně přístupných pozemních komunikacích musí být označena dvěma pravoúhlými reflexními bílými výstražnými tabulkami o šířce 40 cm a výšce minimálně 30 cm s černým nápisem „A“

lemra@lina

Jo odpad Abfall.

Swond

Pro upřesnění specifikací odpadu je i například suť, mám dojem že i některé sypké materiály jako třeba makadam.
Proto je třeba touto značkou mít vpodstatě označené všechny sklápěcí a komunální vozy – došlo tak k rozdělení vozidel která jezdí jak se říká „kolem komína“ a vozidel skříňových a tahačů s návěsy pro dálkovou přepravu.