Bronzový

Velká spotřebitelská anketa .Co myslíte?

Ráda vyplňuji ankety a dotazníky. U tohoto ale nevím. http://www.domacnost-anketa.cz /… .Můžete mi poradit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud jste si přečetla podmínky"soutěže",pak jste si jistě všimla,že nikde není zmínka o cenách./možná,že jsem ji přehlédl/Potřebují vaš souhlas s tím,aby mohli využívat vaše osobní údaje,cituji :

....."Udělí-li soutěžící na webových stránkách souhlas s využíváním zadaných údajů, dává tím pořadateli soutěže i jeho partnerům a sponzorům souhlas s využitím osobních údajů pro účely marketingu a mohou mu být poštou, telefonicky nebo e-mailem zasílány zajímavé informace..."

Nárok nemáte vůbec na nic,tedy ani na případné ceny.Zkrátka-jde jim opravdu,jen o vaše osobní údaje.
Doplňuji:
Omlouvám se -je to soutěž o dovolenou pro dvě osoby.
Ale to vůbec nic nemění na mém názoru!

Zdroj: http://www.domacnost-anketa.cz /podminky-ucasti.php

Další odpovědi:

Zlatý

V podmínkách je uvedeno, udělí-li soutěžící na webových stránkách souhlas s využíváním zadaných údajů, dává tím pořadateli soutěže i jeho partnerům a sponzorům souhlas s využitím osobních údajů pro účely marketingu a mohou mu být poštou, telefonicky nebo e-mailem zasílány zajímavé informace.

Zkusila jsem jen pro zajímavost anketu vyplnit. Když nezadáte osobní údaje, nemůžete dotazník odeslat.
Na konci je ještě jedna kolonka - zatržení souhlasu s použitím údajů.

Kdybych do toho šla, poslední kolonku bych nezatrhla, ale své údaje kvůli účasti jsem musela vyplnit. Nejsem si jistá, zda lze pořadatelům zcela důvěřovat.

Bronzový

Já bych tedy anketu nevyplňovla,protože mi nejsou jasné podmínky s osobními údaji.Dám jim souhlas,ale oni se sprošťují odpovědnosti,pokud s nimi bude naloženo jinak než slibují.Ale to je pouze můj názor......

Zlatý

Klikni si Ivetax na tento odkaz pak na ANKETU a pak si vyplníš anketu domácnosti.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.