Avatar uživatele
iwetax

Velká spotřebitelská anketa .Co myslíte?

Ráda vyplňuji ankety a dotazníky. U tohoto ale nevím. http://www.do­macnost-anketa.cz/podminky-ucasti.php .Můžete mi poradit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5088 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Pokud jste si přečetla podmínky"soutě­že",pak jste si jistě všimla,že nikde není zmínka o cenách./možná,že jsem ji přehlédl/Potřebují vaš souhlas s tím,aby mohli využívat vaše osobní údaje,cituji :

.....„Udělí-li soutěžící na webových stránkách souhlas s využíváním zadaných údajů, dává tím pořadateli soutěže i jeho partnerům a sponzorům souhlas s využitím osobních údajů pro účely marketingu a mohou mu být poštou, telefonicky nebo e-mailem zasílány zajímavé informace…“

Nárok nemáte vůbec na nic,tedy ani na případné ceny.Zkrátka-jde jim opravdu,jen o vaše osobní údaje.
Doplňuji:
Omlouvám se -je to soutěž o dovolenou pro dvě osoby.
Ale to vůbec nic nemění na mém názoru!

Zdroj: http://www.do­macnost-anketa.cz /podminky-ucasti.php

Upravil/a: vagra

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

V podmínkách je uvedeno, udělí-li soutěžící na webových stránkách souhlas s využíváním zadaných údajů, dává tím pořadateli soutěže i jeho partnerům a sponzorům souhlas s využitím osobních údajů pro účely marketingu a mohou mu být poštou, telefonicky nebo e-mailem zasílány zajímavé informace.

Zkusila jsem jen pro zajímavost anketu vyplnit. Když nezadáte osobní údaje, nemůžete dotazník odeslat.
Na konci je ještě jedna kolonka – zatržení souhlasu s použitím údajů.

Kdybych do toho šla, poslední kolonku bych nezatrhla, ale své údaje kvůli účasti jsem musela vyplnit. Nejsem si jistá, zda lze pořadatelům zcela důvěřovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Já bych tedy anketu nevyplňovla,protože mi nejsou jasné podmínky s osobními údaji.Dám jim souhlas,ale oni se sprošťují odpovědnosti,pokud s nimi bude naloženo jinak než slibují.Ale to je pouze můj názor......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Klikni si Ivetax na tento odkaz pak na ANKETU a pak si vyplníš anketu domácnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek