Luccyy

Velká mapa na zeď.

Dobrý den, sháním nějakou velkou mapu světa na zeď. Prosím kdyby jste věděli kde jí sehnat, napiště to sem. Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

podívej se zde ,zda se ti nelíbí něco

http://www.uceb­nicemapy.cz/svet­.k.aspx?gclid=CPD­w46qo6a0CFQcSfA­odP3lz5A

Další odpovědi
WeeBear

My jsme je vždy kupovali v knihkupectví, většinou se dají najít v oddělení kalendářů, či tak. Stačí se poptat a pokud není, tak se dá přímo na prodejně vybrat a objednat.

Hlada

Jestli nemáš daleko do Prahy, tak dost jich mají v Černé Labuti, na Soukenickém náměstí nebo v Kartografii v Ostrovní ulici.