Veliokost penisu …

Chtěl bych se zeptat jak velký je průměrně penis ve 14letech… A do kdy penis roste … ďěkuji :)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To je u každého jiné, poroste do té doby dokud porosteš ty. a potom poroste podle toho jak krásnou holku uvidíš 🙂

Další odpovědi
vagra

Průměrnou délku penisu ve 14 letech neznám,nevím ani,jak dlouho ti poroste,ale můžu ti prozradit,že v pokročilejším věku,se některým lidem,začne pomalu zvětšovat ruka.Pokud je mi známo,tak se ještě neví,jak jsou tyto dva důležité údy nervově spojeny.

Michal

Záleží na tom, jestli ve stavu klidu,nebo při sexuálním vzrušení,Na určení délky je ještě brzy,rosteš.A u kaž­dého kluka jsou rozměry jiné.

vyneve

možná je tam i článek a odpověď na tvůj dotaz. asi budeš mít více otázek ohledně tamtoho…
dobré je: viz odkaz

Zdroj: www.sexus.cz/te­ma/kluci-a-muzi

FOG

Nedavno mi rikal kolega v praci,ze se rika,ze pokud dovedes zatlouct do dreva ohnuty hrebik,tak Ti pry stale roste.

anonym

Chlapci vstupují do puberty mezi desátým a čtrnáctým rokem. Tehdy se velikost přirození rapidně zvedá. Růstá přestává mezi šestnáctým a jednadvacátým rokem, kdy puberta definitivně odeznívá. Potřebujete závěr? Jestliže jste už před pár lety přestali růst do výšky, je na čase smířit se i s velikostí penisu.

Janet

Na velikosti nezáleží,i malý kašpárek umí zahrát velké divadlo.