OuSí

Velikost snowboardu?

Ahoj mám z loňska snowboard, o velikosti 146cm měřím 175cm (loni 164).
Myslíte že se naněm bude dat jezdit (nebude se „protačet“) ? Board mam převažně na skakaní, ale i na ježdění.

Nejlepší odpověď
Comanch

Snowboard má mít o 15cm méně, než je tvoje výška. Ten co máš, je příliš malý.

Další odpovědi
haunted

nekde jsem cetl ze velikost snowboardu by mela byt takova aby pri postaveni na vysku byl jeho konec mezi tvojim nosem a pusou, ja se podle toho ridim a vse v pohode