Nenaplněný

Velikost písmen.

Po nainstalování nového op.systému jsem si v Mozile přizpůsobil velikost písmen. Požadovaná velikost je ale pouze na domovské stránce. Na ostatních stránkách musím text zmenšovat a příště znovu. Dříve jsem měl všude stejnou velikost písmen. Jak toho znovu docílit ? Podotýkám, že v možnostech jsem velikost nastavoval. Díky za rady

Nejlepší odpověď
Noga

Můžeš použít ještě Text Zoom.
Zmáčkni alt > Zobrazení > Velikost stránky > zaškrtni Pouze velikost textu
Potom text zvětšuješ tak, že podržíš Ctrl a mačkáš +, zmenšuješ mačkáním -
Původní velikost písma nastavíš Ctrl+0