barusee

Velikost bruslí?

Chtěla jsem si přes internet objednat brusle s botou jako mají klasické bílé brusle na led, zvolili byste velikost stejnou jako máte u normálních boty nebo větší či menší?

Nejlepší odpověď
tom004

Volil bych botu o jedno číslo větší. Ponožky atd. Ale není nad to, si je přímo vyzkoušet v obchodě. Přece jenom ,natištěné číslo a skutečná velikost,i u stej­ných bot,se často liší.

Další odpovědi
majdule

Myslím, že teď už se brusle kupují ve stejné velikosti jako boty co běžně nosíme. Takže, ani menší, ani větší. Prostě svoji velikost :)