iwetax

Velikonoční miminko

Jaký asi život bude mít miminko které se narodí na velikonoční pondělí?

Za pár hodin budu teta.

Nejlepší odpověď
kropitko

Stejný jako každé jiné.Gratuluji

Další odpovědi
anonym

Určitě si do života ponese památku,že je to Velikonoční děťátko,ale malinký problém je v tom,že jeho další narozeniny už dlouho zase nebudou Velikonoční.

anetadela1

Tak jestli to bude až za pár hodin, tak to může být třeba až zítra :D
Jinak si myslím, že „horší“ by to bylo na Vánoce. SOusedka má vánoční dítě, tak mají dort místo cukroví.
Připojuji gratulaci :)

Miroslavst

Asi stejné jako každé jiné. A mimochodem, dnes sice bude velikonoční miminko, ale příští rok už ne. Velikonoce jsou pokaždé jindy.
Horší je to s tatínkem. Aby věděl dnes, že nějaké má :D

člověk

nebude to mít lehké,ostatně jako všichni lidé
ale nebojte bude dobře hned jak se dožije první stovky let života pak to půjde samo

Nuk nuk

Asi úplně normální. Záleží na tom, co z data jeho narození udělají rodiče. Pokud budou nějak vyzdvihovat, že se narodilo na Velikonoce, je možné, že to bude považovat za něco zvláštního.

anonym

Jako každé jiné.Má sestra se narodila na Štědrý den a poznamenaná tím není.