abiola

Vadí věkový rozdíl mezi mužem a ženou?

Hrozně se mi líbí jedna holka její bohužel jen 15 a vypadá na víc a mně je 18, je mi blbé s ní něco mít vzhledem k tomu věkovemu rozdílu, myslíte, že to vadí?

Nejlepší odpověď
gecco

Vhodny vekovy rozdil je pouze veci osobnich preferenci – takze pokud se ti holka libi a ty se libis ji – neni co resit…
😉

Další odpovědi
anonym

v mladším věku to vadí 15/25, ale tři roky není nic. když už se jedná o opravdu dospělé, tak ani dvacetiletý rozdíl není překážkou. tím myslí např. 30/50

Agneta

Já bych řekla, že to nemusíš vidět tak negativně…nejdřív to s ní zkus. Buď ti bude sympatická, nebo ne – a obráceně, že.:DDD

anonym

Samozřejmě, že věkový rozdíl je to poslední a dokonce i rozdíl ve výšce mezi váma dvěma, ale to míšení ras…

ivzez

Tři roky rozdílu mezi mužem a ženou nehrají žádnou roli.
Tři roky rozdílu mezi mužem a dítetem jsou moc.
Neměl byste na ni v ničem (!!) tlačit nebo spěchat.