panenka

Věk při uzaření půjčky

Dobrý večer můj tchán si chce zít u HOME CREDIT půjčku je mu 62 let může o ní požádat nebo je tam stanoven určitý věk děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

HC nejraději bere penzisty,ti mají pravidelná příjem,ale divím se,že v jeho věku,žádá o úvěr!

Další odpovědi
myšpulín

Kritériem pro poskytnutí úvěru není pouze věk žadatele.
Vyšší produktivní věk tedy neznamená, že by automaticky úvěr nedostal. Pokud má stálý příjem, z něhož bude schopen pravidelně splácet, měl by úvěr bez problémů dostat.

ReHu

Požádat o ní může, je pak na HC, zda mu ji poskytnou.