Miroslavst

Věk odchodu do starobního důchdu.

Jak se říkalo, že by se mohlo odcházet do starobního důchodu až v sedmdesáti letech, tak by mě zajímalo jak se na to těšíte?
Ještě více by mě však zajímalo, jak se těší zaměstnavatelé na tyto pracující lidi v předdůchodovém věku?
http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/212076-metlou-21-stoleti-bude-demence.html
Už vidím, jak mě a další spolupracovníky zaměstnavatel o polední přestávce krmí při obědě :D

Nejlepší odpověď
led

Je to spôsob ako štátu ušetriť peniazee.

Další odpovědi
BEAES

…a pak rovnou skákat do truhle.

anonym

No, to bude vypadat tak. Hůlku si nechám na šatně a pomalu dokulhám na stavbu. Tam budou o mě říkat: „To býval kdysi pan mistr.“ Ale to už zůstanu jenom u míchačky protože na lešení nevylezu. Mladí na mě budou pokřikovat „pohni sebou páprdo. Máš hlavu jako meloun“ A budou se mě na něco vyptávat a já jim budu odpovídat. Přitom ze mě budou mít srandu a mluvit se mnou budou jen aby se pobavili. „Psst! Proč to pivo pije celý den? /zapomněl si ho otevřít“ Tak to vidím já, pokud na mě ta demence vleze. Základ na to mám, ne?

GM

My máme naproti naší firmě přes silnici hřbitov, tak nás budou vyvážet rovnou tam a házet do díry s vápnem.