Vejce ze slovenska a polska

Když manžel kupuje vejce, tak si vždy koupí české, říká že polákům a slováků nevěří, že jako jsou otrávená nebo tak něco. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
anonym

Ja bych mesic potaji kupovala vejce ze Slovenska , nebo Polska , davala je do ceske krabicky a sama uvidite po mesici , jestli manzel prezije.
P.S. Vy ale jezte ty ceska … co kdyby mel manzel pravdu !! 🙂 -iv-

Další odpovědi
Drap

Je to blbost , že jsou otrávená. Pravda je že na krmení slepic se mohou využívat jiná krmiva, coý může ovlivnit chuť a barvu vajec. Ale ýe by byla otrávená je nesmysl.- Stejně ale nejlepší jsou česká, domácí

elektrikář

Otrávená asi nebudou to si ohlídají hygienici.Záleží na krmivu, a hlavně uskladnění při dopravě.Ono to ani u českých vajec nemusí být stoprocentní. Klecový odchov v drůbežárnách je také pěkný horor. Vždyť to není tak dávno ce se dostal motorový olej do krmných smněsí pro krávy v Holansku.Dioxin se dostal do mléka, a výrobků z něj. Stahovali čokolády z prodeje.

Doplňuji:
Pořiďte si vlastní slepice a máte problém vyřešen.Slepi­cím zdar.

led

Doporučujem manželovi menej pozerať čiernu kroniku v televizii. Skôr nájde vadné výrobky v dovoze z krajín západnejšie od 12° 11' 42 v. d.

baghira

Je to nesmysl.
Ein Reich, ein Volk, ehm… chtěl jsem říct jedna EU, jedny normy, jedny pravidla.

Neguš

Myslím,že spotřebitelé se nemusejí bát zdravotních problémů,to spíš čeští výrobci mají problémy s neobjektivní konkurencí.

lexx

Nevím ! vajca mám z Lidlu, byla tam sleva.

led

  • iv-

kam to chcete poslať tie slovenské vajíčka? A mám každe predtým ochutnať?

anonym

🙂 Led , nejlepsi je stejne Drap … pro nej jsou nejlepsi nase – ceska , domaci … , ale nejak si neuvedomil, ze pro vas budou asi zase nejlepsi ty vase – domaci. ! 🙂
Pro me je vejce jako vejce. I kdyby me je nekdo privezl z Ameriky. 🙂 Nepoznam rozdil. 🙂

  • iv-