Pokročilý

vedro a spánek

jak se vám v těchto vedrech spí ? Jak usínáte? Kolik máte teploty v pokoji?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ještě to ujde, v pokoji mám "příjemných" 27,5°C. Smysl otázky vidím v tom, že si porovnáš svou teplotu v pokoji s ostatními a vyvodíš, jestli jsi v průměru, nebo je něco špatně. Mazané, mohl jsi k tomu udělat anketu ,)
Nikam na chat nechoď, už tak jsou tady 3lidi se 150ti nickama a dobrých příspěvků třeba.

Další odpovědi:

Zlatý

spí ? blbě celou noc !!
v bytě ? 30 C° hrůza celej den !!

Bronzový

Já myslel že tohle fórum slouží pro ty co mají s něčím nějaký problém a ostatní se snaží pomoct...Nechápu smysl tvého příspěvku (A že je vás více).

Jestli si chceš pokecat měl by si jít někam na chat

Souhlasím s Awe.

Ocko, skrýváš se za tímto nickem, jako awe?!
Doplňuji:
Už myslíš na zadní kolečka, kdyby ti , náhodou ( určitě) dal admin distanc ? Tvůj rukopis znám! Nedělej ze sebe ... ! Otázka žádná, jen připitomělé odpovědi. Styď se !

Stříbrný

Špatně, na spánek mám rád zimu-v pokoji kolem 17 stupňů, zachumlat do duchny a to je potom krásný spánek. Usínám kolem desáté, jedenácté, kdy je už chládek, dřív v tom vedru neusnu. V pokoji mám přes den 25-30 stupňů, nicméně když jdu spát, mám přijemných 22, když si k sobě dám klimatizaci, tak se dostanu i na těch 18, to je taky potom spáneček :)

Pokročilý

Spí se mi výborně. Bydlím u lesa, večer otevřu balkonové dveře, zatáhnu závěsy a ráno nazdar!

Já když je vedro nemůžu vůbec usnout ..... tak se na to po každý vykašlu ve stínu na zahradě si postavím stan . Přes den je tam teda hrozně, ale v noci paráda. Ještě si vemu NB a krásně se mi usíná . Nandám si tam různý molitany a je to krásně měkký . Jediná nevýhoda je že tě sluníčko probudí někdy v půl devátý :DD

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.