jakho

vedro a spánek

jak se vám v těchto vedrech spí ? Jak usínáte? Kolik máte teploty v pokoji?

Nejlepší odpověď
zjentek

ještě to ujde, v pokoji mám „příjemných“ 27,5°C. Smysl otázky vidím v tom, že si porovnáš svou teplotu v pokoji s ostatními a vyvodíš, jestli jsi v průměru, nebo je něco špatně. Mazané, mohl jsi k tomu udělat anketu ,)
Nikam na chat nechoď, už tak jsou tady 3lidi se 150ti nickama a dobrých příspěvků třeba.

Další odpovědi
briketka10

spí ? blbě celou noc !!
v bytě ? 30 C° hrůza celej den !!

Awe

Já myslel že tohle fórum slouží pro ty co mají s něčím nějaký problém a ostatní se snaží pomoct…Nechápu smysl tvého příspěvku (A že je vás více).

Jestli si chceš pokecat měl by si jít někam na chat

El dejvo

Souhlasím s Awe.

anonym

Ocko, skrýváš se za tímto nickem, jako awe?!
Doplňuji:
Už myslíš na zadní kolečka, kdyby ti , náhodou ( určitě) dal admin distanc ? Tvůj rukopis znám! Nedělej ze sebe … ! Otázka žádná, jen připitomělé odpovědi. Styď se !

huxa

Špatně, na spánek mám rád zimu-v pokoji kolem 17 stupňů, zachumlat do duchny a to je potom krásný spánek. Usínám kolem desáté, jedenácté, kdy je už chládek, dřív v tom vedru neusnu. V pokoji mám přes den 25–30 stupňů, nicméně když jdu spát, mám přijemných 22, když si k sobě dám klimatizaci, tak se dostanu i na těch 18, to je taky potom spáneček :)

cliwe

Spí se mi výborně. Bydlím u lesa, večer otevřu balkonové dveře, zatáhnu závěsy a ráno nazdar!

Vlcak666

Já když je vedro nemůžu vůbec usnout ..... tak se na to po každý vykašlu ve stínu na zahradě si postavím stan . Přes den je tam teda hrozně, ale v noci paráda. Ještě si vemu NB a krásně se mi usíná . Nandám si tam různý molitany a je to krásně měkký . Jediná nevýhoda je že tě sluníčko probudí někdy v půl devátý :DD