bolak

Vědí vaše rodiny a přátelé, že radíte lidem?

Myšleno tady na odpovědích, nebo to držíte v tajnosti?

Nejlepší odpověď
anonym

Ani nevím. U nás na to nějak nechodí řeč. Mám svojí odbornou poradnu a stránky, takže „přátelé“ z řad chovatelů se motají spíš tam.

Další odpovědi
Funna

není se zač stydět…i když ani čím chválit…

manon

Nejméně dva to ví – jedna přítelkyně a pes mi to často čte přes rameno a někdy i pomůže se psaním (minule za mne řešil jednu úlohu o trojúhelníku)…

quentos

z rodiny jen sestra (je tady taky ;{)>
z přátel jen ti nejbližší (celkem cca tři), bratranec a jeho (jedna) přítelkyně. Jestli dobře počítám, celkem je to šest lidí, což není mnoho.

MonkeyKing

Pochybuji že by to i někoho zajímalo. 😁

ten který je

Jelikož mnohdy sedím na odpovědích do nočních hodin,moje paní mne proto podezírá,že jsem si našel na netu nějakou ženskou a píši si s ní.Budu jí to muset říct že chodím sem.:-D

marijakes

O držení v tajnosti se nedá říct. No prostě jsem jim to ještě neřekla, jako jim neříkám úplně všechno o svých aktivitách na netu. Když budou mít zájem se o mých aktivitách něco dovědět, tak ať se zeptají, já jim ráda odpovím. 🙂 nebo ať se juknou na google…:-D

david22

Ani ne, tato stránka má pro mě stejný význam, jako asi dalších sto webových stránek.

Deli

Manžel to ví, kdo mne viděl v tričku, tak taky, jinak mě nějak nenapadlo to rozhlašovat.

Wang

Az se konečně bolaku rozhodnes udělat si svůj vlastní web třeba „Zebtej se bolaka a jeho party“ pamatuj na mne, hlasím se už teď do služeb.

Wang

mělo tam být Zeptej se bolaka

bolak

já už mám svůj web > odpovedi.cz

tu sem hlavně já, a ty vostatní…pfff…tu jen ze zdvořilosti toleruju

Wang

;)
Vlastním webem myslím to, že bys z něho finančně osobně profitoval…

bolak

už předem tuším že za tuhle otázku si nahrabu tři biliony hvězdiček a vyhraju celou hru

bolak

kurňa, ve vší tý chamtivosti sem tam zapomněl vložit anketu…

manon

Koni…

bolak

to je tak když pořád myslíš jen a jen na manon

bolak

oprava: na mamon sem chtěl napsat :)

manon

Já věděla, že je to přeťuk :) Všichni víme, že sbíráš jen hvězdy :)