Avatar uživatele
Wnaty

Vedete si deník, kam zapisujete své sny? Jak vypadá?

Zajímalo by mě, zda je tu někdo, kdo si vede deník, kam si zapisuje své sny, a jak jeho deník vypadá.
Doplňuji:
Sny jsem myslela ty, které se nám zdají, ne naše cíle. Jde o to, že jsem měla pár zajímavých snů a někdo se mě ptal, zda jsem si je zapsala, že by se na základě nich daly napsat zajímavé pohádky nebo příběhy. Opravdu nejde o fascinaci mnou samou 🙂. Zapsat je trvá nanejvýš půl hodinky a čas si na to najdu, navíc se mi zdají občas a zapisovat chci jen ty zajímavé 🙂.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě

Upravil/a: Wnaty

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, redy, Radomír.cz, Agneta, zzzlatokopka před 3305 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ne, nevedu.

Nejsem tak fascinován sám sebou, abych o tom musel psát…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Ne, nevedu.

mám poznámky v mobilu a Diář,
deníček jsem si vedla, když jsem
byla mladší :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Ne, nevedu.

Nevedu, to bych těch diářů nebo deníčků musela mít hafo.Mám jen takovej notýsek kde si píšu to co nesmím zanedbat.I když mi to babčina hlídá,přesto si přeje abych si to důležitý zapisovala taky.Psávala sem si to do kalendáře, ale noste kalendář když dete …
Takže psát si ještě sny – to už fakt ne 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzlatokopka

Ne, nevedu.

Já si nic nezapisuju, já si všechno fotím mobilem.

Tak mě napadá, jak by se dal vyfotit sen? No zeptám se Boláka, ten taky rád fotí:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, nevedu.

Nepovažuji za smysluplné zapisovat si sny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

Ne, nevedu.

Doplňuji:
ale mám to v To Do listu, říká se tomu „nástěnka snů“, mluví se o tom např v Meta Secret nebo The Secret. Jde o to dát si na nástěnku obrázky toho co chci do svého života přitáhnout, například zdraví, štěstí

Upravil/a: postcd

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
andyana

Ne, nevedu.

To je spíš pro děti, já mám pouze diář.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Ne, nevedu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Putin

Ano, vedu.

Doplňuji:
Tedy – vedl jsem. Pokud chceš vést deník snů, podmínkou je, že musíš psát rychle po probuzení, čím déle čekáš, tím více věcí si mozek domyslí. A taky píšu tak, že to pochopím snad jen já 😁 No stejně to čtu jen já 😁

Upravil/a: Putin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radomír.cz

Ne, nevedu.

Doplňuji:
Ne, já si deník, do kterého si zapisuji své sny, nemám. Můj největší sen je, se podívat do Švédska, do Stockholmu, Falunu a Jönköpingu.

Upravil/a: Radomír.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klára K.

Ano, vedu.

Otázku už jsem sem psala ( http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zapisujete-si-sve-sny ), a ano, snový deník jsem si vedla asi dva roky, bohužel byl problém v tom, že moje sny jsou vždycky strašně složité a dlouhé a detailní, a vzhledem k tomu, že se mi zdají každou noc, tak jsem to nestíhala všechno psát.
Ale doteď si všechny sny, co se mi kdy zdály (respektive všechny, které jsem nezapomněla hned po probuzení) pamatuji a dokážu si je živě představit.
Takže by se dalo říct, že si vedu svůj snový deník v hlavě.
Mimochodem, ptala ses, jak vypadá…

…Jako salát :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ne, nevedu.

Nevedu, ale svého času jsem o tom uvažovala.
Doporučuje se mít tužku a blok postele, aby se sny daly zapsat co nejpodrobněji.
Sny mohou mnohé naznačit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cliwe

Ne, nevedu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek