Pokročilý

Vedete si deník, kam zapisujete své sny? Jak vypadá?

Zajímalo by mě, zda je tu někdo, kdo si vede deník, kam si zapisuje své sny, a jak jeho deník vypadá.
Doplňuji:
Sny jsem myslela ty, které se nám zdají, ne naše cíle. Jde o to, že jsem měla pár zajímavých snů a někdo se mě ptal, zda jsem si je zapsala, že by se na základě nich daly napsat zajímavé pohádky nebo příběhy. Opravdu nejde o fascinaci mnou samou :-). Zapsat je trvá nanejvýš půl hodinky a čas si na to najdu, navíc se mi zdají občas a zapisovat chci jen ty zajímavé :-).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne, nevedu.

Nejsem tak fascinován sám sebou, abych o tom musel psát...
;-)))

Další odpovědi:

Zlatý

Ne, nevedu.

mám poznámky v mobilu a Diář,
deníček jsem si vedla, když jsem
byla mladší :)

Stříbrný

Ne, nevedu.

Nevedu, to bych těch diářů nebo deníčků musela mít hafo.Mám jen takovej notýsek kde si píšu to co nesmím zanedbat.I když mi to babčina hlídá,přesto si přeje abych si to důležitý zapisovala taky.Psávala sem si to do kalendáře, ale noste kalendář když dete ...
Takže psát si ještě sny - to už fakt ne :-)

Bronzový

Ne, nevedu.

Já si nic nezapisuju, já si všechno fotím mobilem.

Tak mě napadá, jak by se dal vyfotit sen? No zeptám se Boláka, ten taky rád fotí:-D

Zlatý

Ne, nevedu.

Nepovažuji za smysluplné zapisovat si sny

Bronzový

Ne, nevedu.

Doplňuji:
ale mám to v To Do listu, říká se tomu "nástěnka snů", mluví se o tom např v Meta Secret nebo The Secret. Jde o to dát si na nástěnku obrázky toho co chci do svého života přitáhnout, například zdraví, štěstí

Pokročilý

Ne, nevedu.

To je spíš pro děti, já mám pouze diář.

Zlatý

Ne, nevedu.

Bronzový

Ano, vedu.

Doplňuji:
Tedy - vedl jsem. Pokud chceš vést deník snů, podmínkou je, že musíš psát rychle po probuzení, čím déle čekáš, tím více věcí si mozek domyslí. A taky píšu tak, že to pochopím snad jen já :-D No stejně to čtu jen já :-D

Pokročilý

Ne, nevedu.

Doplňuji:
Ne, já si deník, do kterého si zapisuji své sny, nemám. Můj největší sen je, se podívat do Švédska, do Stockholmu, Falunu a Jönköpingu.

Bronzový

Ano, vedu.

Otázku už jsem sem psala ( http://www.odpovedi.cz/… ), a ano, snový deník jsem si vedla asi dva roky, bohužel byl problém v tom, že moje sny jsou vždycky strašně složité a dlouhé a detailní, a vzhledem k tomu, že se mi zdají každou noc, tak jsem to nestíhala všechno psát.
Ale doteď si všechny sny, co se mi kdy zdály (respektive všechny, které jsem nezapomněla hned po probuzení) pamatuji a dokážu si je živě představit.
Takže by se dalo říct, že si vedu svůj snový deník v hlavě.
Mimochodem, ptala ses, jak vypadá...

...Jako salát :D

Zlatý

Ne, nevedu.

Nevedu, ale svého času jsem o tom uvažovala.
Doporučuje se mít tužku a blok postele, aby se sny daly zapsat co nejpodrobněji.
Sny mohou mnohé naznačit.

Pokročilý

Ne, nevedu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.