EDA

VEDENÍ SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ

Jsme Společenství vlastníků nemovitosti a výbor hodlají na nejbližší schůzi opustit dva členové, aniž by jim skončilo volební období.Co máme dělat dál, pokud nikdo nebude ochoten při nové volbě být ve výboru?

Odpovědi
Bičiště

Pokud se výbor rozpadne,povinnosti výboru přecházejí ze zákona na vlastníky s nejvyšším majetkovým podílem. Zákon nechce, aby byl dům bez správy. Bude-li se pak hedat někdo právně odpovědný za cokoliv co se děje v domě, půjde se na nejvyšší podílníky.