Zlatý

Věděli jste že odběry krve nemusej bolet a nemusíte mít na ruce pokaždé deseticentimetrovou modřinu?

Teda když se to umí... A ani není třeba pumpovat a mačkat si místo vpichu? Kdo myslíte že to ty anděly smrti takhle učil?

A vadí vám odběry krve? jste cimprdlíny?
Doplňuji:
Cože? Všech 100% hlasujících s tím nemá problém? To jste tu vážně všichni takové hrdinové?

Tomu se mi snad ani nechce věřit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nijak zvlášť nepříjemně se při tom necítím

Doplňuji:
Teda teď už ne. Chodím pravidělně už šest let krev darovat a zvykla jsem si na to. Ale ze začátku to bylo drama. Vpich mi opravdu nedělal dobře, navíc mám poměrně nízký tlak, takže se se mnou točil celý svět :o) Ale člověk si zvykne na všechno...... akorát si vždycky půl dne po odběru si připadám jak sjetá, ale to mi je spíš příjemné :D
Modřinu jsem měla jen jednou - to mě nabírala praktikantka, jinak žádný takový problém nebyl.

Další odpovědi:

Zlatý

Vadí mně pouze ten vpich

ale celou dobu se můžu koukat, jak to ze mně saje, klidně i 4 zkumavky..
pak omdlívám z nízkého tlaku a sedím v čekárně :)

Zlatý

Vadí mně pouze ten vpich

Stříbrný

Doplňuji:
Nikdy jsem s tím neměl problém.navíc manželka pracuje na transfůzce,takže mi to příjde normální.

Bronzový

Vadí, je na prd (někdy při tom i pláču)

Odběr je na prd. Co ale teprv taková injekce do zadku. To nevim jestli mam kopat, brečet, řvát, utíkat, nebo dělat hrdinu.

Zlatý

V dětství jsem dost trpěla na angíny. Takže má noční můra byl odběr sedimentace. Jakmile jsem v pubertě objevila epilaci, občasné jehly při vyšetření krve už se nebojím. Ne, že bych si to nějak zvlášť užívala, ale zatím jsem měla štěstí na docela šikovné zdravotnice, takže modrák nic, šílená bolest nic. Jó a trefí se hned napoprvé, ne jako když Cvach nemohl najít bábině žílu. :-)

Zlatý

Jako malej kluk jsem se při tom ještě fascinovaně díval, jak se injekce plní krví. To už teď nemusím, ale stále mi to nevadí.

Bronzový

" Věděli jste že odběry krve nemusej bolet a nemusíte mít na ruce pokaždé deseticentimetrovou modřinu?"
To víš že to víme, úplně stačí aby sestra byla fikovná a nic necítíš a modřina žádná není. Mám štěstí, tam kam chodím já to tak je.

Stříbrný

Proč mi PC hlásí, že musím ještě vyplňovat toto pole, jaktože nestačí označit jen odpověď, to je novinka, nebo to nejde jen mně??

Pokročilý

Nauč se česky.

Vadí, je na prd (někdy při tom i pláču)

Zatial som bola na odberi krvi len 2 krát (mám 13) ale strašne sa bojím ihliel ale ked to už začnú robit tak ma to prejde ale som jak omámená a vždy sa bojím že omdliem

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

pusinka50: dej tam mezeru a máš pokoj...

(dejavu? :)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.