Věděli jste, že když se začínalo na odpovědích, že za to byly peníze?

Kdo z Vás a kolik dostal?? Nebo vy staří mazáci víte o někom kdo tuto finanční odměnu dostal??

http://www.odpovede.sk/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

co já vím,tak Quentos, kenyrts, anetadela1, Retko, afro- minerva, Lencis, ale dost už jich tady ani není,nebo nejsou aktivní.

Další odpovědi:

Zlatý

Slyšela jsem o tom,nejsem tu od začátku.

Zlatý

Ano vím o tom hrálo se o částku 1000 kč pamatuji si že to vyhrál tehdy Retko,na více uživatelů už si ale nevzpomínám.

Zlatý

nešlo přímo o peníze, ale o poukazy na věcné ceny v hodnotě 1000 Kč ve spolupráci s nějakým dárkovým serverem, www.darek.cz nebo tak nějak

Zlatý

Ano, vím to. Zjistila jsem to až po skončení té soutěže. Byly myslím dvě kola. Pamatuji si, že vyhráli tito: anetadela1, Nuk nuk, LuciJe, eva a další už nevím :-)

Zlatý

Já jsem byla také jedenkrát vylosovaná. Jenže obchod, v němž se dárky objednávaly, je měl předražené.

Opravdu nebylo z čeho vybírat. Původně jsem poukázku chtěla nechat propadnout, ale nakonec si vybrala předražené soli do koupele a nádobku na citron (pak jsem zjistila, že v jiném obchodě stála asi 150 Kč, tam jsem za ni "zaplatila" něco kolem 300 Kč).
Dostala jsem z obchodu dotazník, jak jsem s nákupem spokojená, napsala jsem, že mně stačila jedna objednávka, protože jinde koupím stejné zboží levněji. Takže již nikdy u nich víc kupovat nebudu. Moc asi mou odpovědí nadšeni nebyli.
Doplňuji:
Proběhla tři kola: v říjnu, listopadu a prosinci 2009.

Zlatý

tento princip je u největších především anglicky psaných serverů skutečně dlouhodobě uplatňován, provozovatelé se dělí s odborníky tvořícími obsah o zisk z reklamy a registračních poplatků tazatelů, ... typicky www.experts-exchange.com

ale tady to bude nejspíš nula :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.