Věděli jste, že když se začínalo na odpovědích, že za to byly peníze?

Kdo z Vás a kolik dostal?? Nebo vy staří mazáci víte o někom kdo tuto finanční odměnu dostal??

http://www.od­povede.sk/otaz­ky/na-co-si-je-setrite

Nejlepší odpověď
rynek878

co já vím,tak Quentos,kenyr­ts,anetadela1,Ret­ko,afro-minerva,Lencis,ale dost už jich tady ani není,nebo nejsou aktivní.

Další odpovědi
aramah

Slyšela jsem o tom,nejsem tu od začátku.

panenka

Ano vím o tom hrálo se o částku 1000 kč pamatuji si že to vyhrál tehdy Retko,na více uživatelů už si ale nevzpomínám.

quentos

nešlo přímo o peníze, ale o poukazy na věcné ceny v hodnotě 1000 Kč ve spolupráci s nějakým dárkovým serverem, www.darek.cz nebo tak nějak

Jahoda

Ano, vím to. Zjistila jsem to až po skončení té soutěže. Byly myslím dvě kola. Pamatuji si, že vyhráli tito: anetadela1, Nuk nuk, LuciJe, eva a další už nevím 🙂

annas

Já jsem byla také jedenkrát vylosovaná. Jenže obchod, v němž se dárky objednávaly, je měl předražené.

Opravdu nebylo z čeho vybírat. Původně jsem poukázku chtěla nechat propadnout, ale nakonec si vybrala předražené soli do koupele a nádobku na citron (pak jsem zjistila, že v jiném obchodě stála asi 150 Kč, tam jsem za ni „zaplatila“ něco kolem 300 Kč).
Dostala jsem z obchodu dotazník, jak jsem s nákupem spokojená, napsala jsem, že mně stačila jedna objednávka, protože jinde koupím stejné zboží levněji. Takže již nikdy u nich víc kupovat nebudu. Moc asi mou odpovědí nadšeni nebyli.
Doplňuji:
Proběhla tři kola: v říjnu, listopadu a prosinci 2009.

anonym

tento princip je u největších především anglicky psaných serverů skutečně dlouhodobě uplatňován, provozovatelé se dělí s odborníky tvořícími obsah o zisk z reklamy a registračních poplatků tazatelů, … typicky www.experts-exchange.com

ale tady to bude nejspíš nula 🙂