Avatar uživatele
anonym

Věděli jste, že když se začínalo na odpovědích, že za to byly peníze?

Kdo z Vás a kolik dostal?? Nebo vy staří mazáci víte o někom kdo tuto finanční odměnu dostal??

http://www.od­povede.sk/otaz­ky/na-co-si-je-setrite

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, anonym, Jahoda, Toruk, aramah, kapka, PostApMan před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

co já vím,tak Quentos,kenyr­ts,anetadela1,Ret­ko,afro-minerva,Lencis,ale dost už jich tady ani není,nebo nejsou aktivní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Slyšela jsem o tom,nejsem tu od začátku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano vím o tom hrálo se o částku 1000 kč pamatuji si že to vyhrál tehdy Retko,na více uživatelů už si ale nevzpomínám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

nešlo přímo o peníze, ale o poukazy na věcné ceny v hodnotě 1000 Kč ve spolupráci s nějakým dárkovým serverem, www.darek.cz nebo tak nějak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Ano, vím to. Zjistila jsem to až po skončení té soutěže. Byly myslím dvě kola. Pamatuji si, že vyhráli tito: anetadela1, Nuk nuk, LuciJe, eva a další už nevím 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Já jsem byla také jedenkrát vylosovaná. Jenže obchod, v němž se dárky objednávaly, je měl předražené.

Opravdu nebylo z čeho vybírat. Původně jsem poukázku chtěla nechat propadnout, ale nakonec si vybrala předražené soli do koupele a nádobku na citron (pak jsem zjistila, že v jiném obchodě stála asi 150 Kč, tam jsem za ni „zaplatila“ něco kolem 300 Kč).
Dostala jsem z obchodu dotazník, jak jsem s nákupem spokojená, napsala jsem, že mně stačila jedna objednávka, protože jinde koupím stejné zboží levněji. Takže již nikdy u nich víc kupovat nebudu. Moc asi mou odpovědí nadšeni nebyli.
Doplňuji:
Proběhla tři kola: v říjnu, listopadu a prosinci 2009.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

tento princip je u největších především anglicky psaných serverů skutečně dlouhodobě uplatňován, provozovatelé se dělí s odborníky tvořícími obsah o zisk z reklamy a registračních poplatků tazatelů, … typicky www.experts-exchange.com

ale tady to bude nejspíš nula 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek