brillant

Věděli jste jak nás který ministr financí zadlužil?

http://blog.be­letris.cz/Sta­nislav_Hudsky_120910­.php

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
venkovan

Ano

Ale není to ministr financí, ale vláda s parlamentem a my občané. na každém dluhu máme svůj podíl a to, že se nezapojujeme, nepožadujeme od svých poslanců aby za nás odpovědně hlasovali a také, že jsme chtěli všechno najednou, odmítáme některá ekonomická opatření apod.
Otázkou ještě je, jakou má dluh strukturu. Poku si půjčují na zábavu, je to špatné. pokud si půjčuji na výrobu, kvalitnější prostředí apod, je to už o něčem jiném. Tedy pokud si půjčuji s rozvahou a ne podle chamtivých rádců.

Další odpovědi
Drap

Ano

Nutno souhlasit s venkovanem. Jak dlouho si to ještě necháme líbit ?

briketka10

Ano

všichni ti co sedí na těch židlích a chrápou
s celou vládou šejdíři a zadlužují i miminka :(

huxa

Ne

Doplňuji:
vím, kolik zhruba je státní dluh a jakým tempem stoupá, ale že za to může ministr financí či premiér, to jsem nevěděl…

jpau

Ano

Doplňuji:
A taky vím že Miloš Zeman byl první premiér, který náš stát – samostatnou ČR v podstatě bezdůvodně zadlužil.

No jo, ochránce chudých a bezbranných občanů 🙂.

kobranek

Ano