lukas.zmizik

vedel by nekdo, na co napriklad by mohla nase firma dostat dotaci z eu?

mame par autobusu a provozujem vnitrostatni a mezinarodni dopravu

Nejlepší odpověď
terry

Asi záleží na více faktorech.
Optej se na fundovanějších místech.
Např. http://www.eno­vation.cz/?ut­m_source=Adwor­ds&utm_medium=Ho­mepage&utm_cam­paign=Dotace%2Bpro%2Bp­odniky&gclid=CJ-Yz6bRwKwCFQQm­3godC1A5qA#fir­my

Další odpovědi
hanulka11

asi na nějaké ekologické vozy

venkovan

Především získat dotaci od EU není jednoduché a je třeba potom plnit mnoho podmínek. Také záleží v jakém kraji firma působí. Takže není od věci zajít na krajský úřad, na odbor regionálních operačních programů a tam se zaptat. Potom hledat v programech na podporu podnikání a v neposlední řadě v programech které podporují snížení vlivu dopravy na životní prostředí.