Věděl by někdo?

Právě jsem si pořídil „Pošťáka“.Trochu mě zaskočil můj bezp.prg.Chce po mně,abych vypnul u mailu SSL/TLS.Že se o vše pak postará sám.
Poraďte,prosím­.Díky.
P.S. Jako vždy,prosím o příp. návod pro dementa.

Nejlepší odpověď
rynek878

Protokol Transport Layer Security (TLS) a jeho předchůdce, Secure Sockets Layer (SSL), jsou kryptografické protokoly, poskytující možnost zabezpečené komunikace na Internetu pro služby jako WWW, elektronická pošta, internetový fax a další datové přenosy. Mezi protokoly SSL 3.0 a TLS 1.0 jsou drobné rozdíly, ale v zásadě jsou stejné. Zde použitý termín „TLS“ se týká obou dvou, pokud není z kontextu zřejmý opak.

Další odpovědi
Miroslavst

Používám pošťáka na seznamu a nic jsem vypínat nemusel. Nevím co tedy požaduje vypnout. Jediné co je nebezpečí, je to že po spuštění pošťáka může kdokoli s přístupem na počítač otevřít moji poštu, protože pokud kliknu na obálku na liště, tak vyberu číst mejly a nic víc nedělám. Rovnou se mi načtou mejly bez toho abych se přihlašoval. to obstará pošťák sám. Ale pokud vím, že nikdo jiný na můj počítač nechodí, tak je to jedno.