El dejvo

Vedecka Kalkulacka

Koupil jsem si vedec.kalkulacku a nevim kde ji vypnout nikde tam neni cuplik off neni teda je ale tam je napsane na tom cupliku AC a nad tim off a to nevipne jinak cuplik on funguje poradte dekuji jinak znacka kalkulacky HP 10s+ Scientific Calculator

Odpovědi
mosoj

Tak to OF má nějakou barvu. Takže nejdříve zmáčkni cuflík se stejnou barvou a potom cuplík OF. Když ji necháš ležet bez činnosti tak se ti stejně vypne.
Zdar vědeckému výzkumu !
Doplňuji:
Něco jako na klávesnici shift !!

anonym

Zmáčkni postupně Shift a AC.

bflmpsvz2

Když selžou všechny pokusy, je načase přečíst si návod 🙂.
Tu kalkulačku neznám, ale u mojí kalkulačky fungovalo to tlačítko podržet asi 2 sekundy.