Dedecci

Věci po bývalém partnerovi

Bývalý přítel mi v bytě zanechal svoje věci. I přes to, že ho na to pravidelně upozorňuji si je ani po dvou měsících nebyl schopen odvézt. Jak můžu postupovat? Tak trošku mě využívá jako úschovnu.

Nejlepší odpověď
anonym

Varovala bych bývalého partnera, že pokud si věci do určitého termínu neodstěhuje, tak mu je sbalím a dám do úschovny. Lístek bych pečlivě uschovala. Jeho věci nejsou tvoje a může ti dělat nepříjemnosti, nějaká záminka se vždycky najde. Úschovna je neutrální místo, za věci tam uložené odpovídají a ty mu tím dáš jasně najevo, že chceš celou záležitost už ukončit a nějak vyřešit, což ti on tím, že nespolupracuje, poněkud komplikuje.

Další odpovědi
hanulka11

Já bych ho upozornila , že pokud do týdne věci nevyzvedne tak skončí v popelnici- bez milosti.
Já jsem vlastně takovou věci naštěstí nemusela řešit, ale udělala bych to tak.

anonym

Vy,ženy byste hned vyhazovaly. Třeba se jedná o trojdílnou skříň,manželskou postel či něco podobného!

anonym

barbakan, pokud jde o takové rozměrné věci, tím spíš to Dedecci asi překáží, ne?

Dedecci

A mam právo ty věci vyhodit? Je nějaká doba po které jsou už moje?