Avatar uživatele
Drap

Večer na návštěvě jsem dostal krabici vína. Mám ji otevřít a podívat se jestli nejsou vevnitř peníze ? Nebo co dělat ?

Doplňuji:
Ocko : nejde o krabicové víno, ale o kvalitní víno v krabici. A protože vím, že nejse v Zabii ale v české realitě, tak proto se ptám. Nerad bych měl problémy.A člověk nikdy neví

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, arygnoc, briketka10, anonym, david22, anonym před 4361 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Víno v krabici je vždy podezřelé i kdyby se jednalo opravdu o víno…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Reckini

Doporučuji okamžitě zkontrolovat obsah krabice! Pokud v ní nenaleznete žádné peníze, ale víno, máte dobré přátele. Pokud bude prázdná, vaši přátelé si z vás dělají legraci. Peníze tam ale nečekejte, pokud ovšem nejste v politice. ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vína v lahvi bych z krabice vyndala a uložila na nějaké ideální místo do vhodné polohy. Jenom nevím zda-li je vhodné dávat do krabice s vínem i peníze. Ale jak se říká: Jiný kraj – jiný mrav. Jinak přeji aby Vám víno chutnalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Víno v krabici se pozná podle toho, že při pohybu bude jevit neklamné známky „šplouchání“. V Zambii se prodávalo ve speciálních krabicích „s pumpičkou“ víno kvalitní „na akce“ a obsah těch krabic byl 3 nebo 5 litrů. Cena odpovídala průměrně kvalitním vínům na trhu a kvalita byla „lepší průměr“.
Naše české „krabičkové“ je nejlépe používat z nouze jako základ pro vinný střik, když už je velká bída a nic jiného „dům“ prostě nedá, nebo ještě lépe jako základ v zimě na „svařák“.
No, drape, upřimně vzato s konzumací tohoto vína bych nespěchala.
Pokud jde o Tvé podezření, že je to kamufláž a uvnitř bude správně maskovaný poklad, tak se probuď, brouku, už je ráno. Sen by to byl sice hezký, ale jsme v ČR a tady je vhodnější počítat s realitou.
Doplňuji:
Víš, drape, u nás v ČR nevěřím tím spíše věcem „zabaleným“ (nebo v krabici). Nejspíš asi tušíš proč. Nemyslím si, že tenhle problém mám jako jediná občanka té naší krásné země v srdci Evropy.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

To víno by muselo být v krabici od bot, aby mohlo dojít k záměně. Krabicové víno je něco docela jiného. Navíc David našel sedmičku, zatímco my ostatní známe jenom litrovky. Zdá se to jenom mně jako nekutečná souhra naprosto nepravděpodobných náhod, nebo nás je víc?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Lidi, kteří nosí na návštěvu „víno“ v krabici jsou buď lamy nebo by potřebovali sami zasponzorovat. Můžeš být v klidu, z toho ranec nekouká.
Doplňuji:
Podle posledních informací mne ještě napadlo – zkus to vzít od podlahy, tam se „někdy“ najde i třicet mega!

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Podívej dřív, než obsah může začít páchnout. Peníze tam najdou jen kmotři. Obyčejní lidi obvykle … .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

čo krabica vína (Vy ste ju ešte neotvorili?), ale tá podlaha!

Chudák Rath, ani si nestihol kúpiť letenku na Kajmany.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sassan

Podívej se pod podlahu,tam můžeš taky najít peníze .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MrGandy

No, nevím jaké problémy… Podíváním se do krabice nic nezkazím. A kdyby tam byly peníze, tak to asi nebudou problémy *_-…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Drape, jsi zlatíčko. Je lépe ráno začínat vínem, byť v krabici, než odcházet v noci spát s „policajty za zády“. Hezky se Ti to povedlo. Díky.

před 4361 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek