Heřman

Věc má mnoho využití aneb na co to je

Dobrý den. Potřeboval bych najít nějaké věci v domácnosti, které mají více použití než na co jsou určeny třeba: zubní kartáček > čištění zubů, součástek v motoru, elektrických konektorů, … . Děkuji za odpoběď Heřman

Nejlepší odpověď
www

Téměř každou věc v domácnosti můžeš použít i jinak.
Zubní pasta na čištění šperků ap., Jar třeba na praní, kladivo na kapra:-), nůž jako šroubovák, mikrovlnku na pokusy, ocet na čištění, dokonce někteří Okenu na pití, mobil jako podložka pod skříň 😁, hrnec na zeď jako odposlech, atd. Trochu fantazie!