EvaShakii

Ve windows Vista náhle nefunguje přetahování ikon po ploše. Jak to napravit?

Vše fungovalo jak mělo a najednou nic. Lze pouze přetahovat soubory ze zip a rar archivů na plochu, avšak posouvání ikon po ploše či přesouvání souborů z jedné složky do druhé držením tlačítka myši nefunguje. Myší to není, zkoušela jsem 3 různé a bez rozdílu. Funkci přetahování pomocí tlačítka myši v nastavení mám zatrženo jako povoleno. Už mi došly možnosti. Nějaký návrh na příčinu a hlavně řešení? Díky moc.

Nejlepší odpověď
anonym

Možno není ovladač (*dll) na myš. Mám visty a musel jsem překopat myš.
Doplňuji:
aktualizace vistů způsobily problém s myší, ale taky s OS

Další odpovědi
Lakeysha

Já nechci znít zle, ale jediný způsob, jak spravit Vistu, je přeinstalovat jí na Win 7:D

Acer

Je pravda že OS Win wista není jeden z nejlepších a já bych doporučil Win 7 ale i Xp by byly lepši.