Vrátný

Ve WIN XP chybí Obnovení systému

Instaluji nyní systém WIN XP s vyladěným systémem a programy pomocí GHost-u. Zjistil jsem, že mi chybí Obnova systému a nedělají se návratové adresy. Ví někdo jak to tam dodatečně dostat? Nevím, kde se mi to stratilo a proč.
Doplňuji:
Pro kenyrts
Mám dojem, že jsi se nepodíval pořádně. V Tento počítač/ Vlastnosti, záložka Sledování systému nebývá. A v Nápověda/ Obnovení systému tam nic nemám, není možno něco zapnout. Pouze ohlásí chybu Omlouváme se … Mám dojem, že bych potřeboval doplnit nějaký soubor, snad rstrui.exe nebo srrstr.dll. Píše to v okénku Označení chyby pro odeslání do Microsft. Najel jsem do Nástroje pro správu/ Služby a tam je řádek Služba obnovení systému. Tuto jsem P.tlač.m. dal restartovat, viděl jsem jak to provádí ale opět to nejde spustit. Jinak nastaveno je- Automaticky. Dříve bylo možno Vy-Za kterýkoliv disk z obnovy. Nejedná se o moji neznalost zapínání Obnovy.

Odpovědi
kenyrts

Zkusil,bych na Tento počítač pravým,vybrat vlastnosti a tam by měla být záložka „obnovení systému,po otevření záložky,by u vašeho disku mělo být napsáno sledování,když ne,tak může být zatržený "vypnout nástroj“(obnovení systému)
pokud to obnovení systému tam není,tak se stala chyba v instalaci!!!!!!!!!!­!!!

lemra@lina

Já bych Vám doporučil raději úpravu po instalaci windows, než-li před instalací.