Ve WIN XP chybí Obnovení systému

Instaluji nyní systém WIN XP s vyladěným systémem a programy pomocí GHost-u. Zjistil jsem, že mi chybí Obnova systému a nedělají se návratové adresy. Ví někdo jak to tam dodatečně dostat? Nevím, kde se mi to stratilo a proč.
Doplňuji:
Pro kenyrts
Mám dojem, že jsi se nepodíval pořádně. V Tento počítač/ Vlastnosti, záložka Sledování systému nebývá. A v Nápověda/ Obnovení systému tam nic nemám, není možno něco zapnout. Pouze ohlásí chybu Omlouváme se ... Mám dojem, že bych potřeboval doplnit nějaký soubor, snad rstrui.exe nebo srrstr.dll. Píše to v okénku Označení chyby pro odeslání do Microsft. Najel jsem do Nástroje pro správu/ Služby a tam je řádek Služba obnovení systému. Tuto jsem P.tlač.m. dal restartovat, viděl jsem jak to provádí ale opět to nejde spustit. Jinak nastaveno je- Automaticky. Dříve bylo možno Vy-Za kterýkoliv disk z obnovy. Nejedná se o moji neznalost zapínání Obnovy.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Stříbrný

Zkusil,bych na Tento počítač pravým,vybrat vlastnosti a tam by měla být záložka "obnovení systému,po otevření záložky,by u vašeho disku mělo být napsáno sledování,když ne,tak může být zatržený "vypnout nástroj"(obnovení systému)
pokud to obnovení systému tam není,tak se stala chyba v instalaci!!!!!!!!!!!!!

Pokročilý

Já bych Vám doporučil raději úpravu po instalaci windows, než-li před instalací.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.