Avatar uživatele
TEREZA.B

Ve Win 7 po pěti minutách nečinnosti zčerná obrazovka a zamrzne myš. Lze pak jedině restartovat. Čím to může být?

Spořič obrazovky je nastaven na 900 minut.
Doplňuji:
Složka Minidump je prázdná.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4100 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nemusí to být spořič – ale může být nastaven režim spánku.
Já osobně spořiče lidem vypínám, protože jsou k ničemu, vzlášť u moderních LCD nebo LED displejů. Akorát to zbytečně zaměstnává procesor a grafickou kartu.

Když po těch 5 minutách zkusíte jakoby zapnout počítač, rozběhne se (dejte mu tak 5–10 vteřin)?

No pro vyloučení infekce Vás požádám o výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrjate na leteckaposta.cz nebo euroshare.eu a pošlete mi odkaz, abych si to mohl stáhnout (klikněte na můj profil a tam klikněte na Poslat zprávu).

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?TEREZA.B Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Hledal bych „dump log“ (zápis o pádu). Nemáš tak na disku soubor něco jako:
C:\Windows\Mi­nidump\Minidum­p.dmp, C:\Windows\me­mory.dmp či jiný soubor s příponou dmp? Někde ve složce Windows? Pokud jo, mrkni do ní. Normálně by to měl být textový soubor, čili by ti na otevření měl stačil Notepad. Obsah jsem pak pejstni. Jinak v práci jsem měl podobný problém, dělal to ovladač grafické karty.
Doplňuji:
zkus vyhledat soubory s příponou dmp
zkusil bych nový/jiný ovladač na grafiku, furt mám takovej pocit, že by to mohlo být tím
pak bych taky zkusil, jestli při tom vytuhnutí je opravdu ten komp úplně mrtvej, zkusil bych mačkat při vytuhnutí tlačítko num lock nebo caps lock, jestli bliká kontrolka nebo ne. Pokud bliká, tak tuhý není. Taky bych si zkusil pohrát s vypínáním obrazovky, určitě máš nastavené, že se má po jisté době vypnout. To je PC nebo ntb? Chce si s tím trochu pohrát, takhle na dálku se radí blbě. Když tak piš do diskuse.

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
TEREZA.B

Děkuji, byl nastaven režim spánku.

před 4099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

JÉÉÉÉÉÉÉÉÉŽÍŠ MARJÁ

před 4099 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek