Pokročilý

Ve Win 7 po pěti minutách nečinnosti zčerná obrazovka a zamrzne myš. Lze pak jedině restartovat. Čím to může být?

Spořič obrazovky je nastaven na 900 minut.
Doplňuji:
Složka Minidump je prázdná.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Nemusí to být spořič - ale může být nastaven režim spánku.
Já osobně spořiče lidem vypínám, protože jsou k ničemu, vzlášť u moderních LCD nebo LED displejů. Akorát to zbytečně zaměstnává procesor a grafickou kartu.

Když po těch 5 minutách zkusíte jakoby zapnout počítač, rozběhne se (dejte mu tak 5-10 vteřin)?

No pro vyloučení infekce Vás požádám o výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrjate na leteckaposta.cz nebo euroshare.eu a pošlete mi odkaz, abych si to mohl stáhnout (klikněte na můj profil a tam klikněte na Poslat zprávu).

Další odpovědi:

Zlatý

Hledal bych "dump log" (zápis o pádu). Nemáš tak na disku soubor něco jako:
C: \Windows\Minidump\Minidump. dmp, C:\Windows\memory.dmp či jiný soubor s příponou dmp? Někde ve složce Windows? Pokud jo, mrkni do ní. Normálně by to měl být textový soubor, čili by ti na otevření měl stačil Notepad. Obsah jsem pak pejstni. Jinak v práci jsem měl podobný problém, dělal to ovladač grafické karty.
Doplňuji:
zkus vyhledat soubory s příponou dmp
zkusil bych nový/jiný ovladač na grafiku, furt mám takovej pocit, že by to mohlo být tím
pak bych taky zkusil, jestli při tom vytuhnutí je opravdu ten komp úplně mrtvej, zkusil bych mačkat při vytuhnutí tlačítko num lock nebo caps lock, jestli bliká kontrolka nebo ne. Pokud bliká, tak tuhý není. Taky bych si zkusil pohrát s vypínáním obrazovky, určitě máš nastavené, že se má po jisté době vypnout. To je PC nebo ntb? Chce si s tím trochu pohrát, takhle na dálku se radí blbě. Když tak piš do diskuse.

Diskuze k otázce

Pokročilý

TEREZA.B

Děkuji, byl nastaven režim spánku.

Zlatý

Alesh

JÉÉÉÉÉÉÉÉÉŽÍŠ MARJÁ

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.