sunchAtor

Proč ve škole nikdo nerespektuje má práva?

Náš třídní udělal zasedací pořádek způsobem,že se zeptal, kdo chce zůstat spolu. Ty co chtěli zůstali spolu. V jedný řadě jsou všechny holky až na jednoho kluka a dělaj hroznej bordel. Já jsem chtěla být rozsazená. Co myslíte...... Musela jsem zůstat tak jak jsem seděla, s klukem který se roztahuje, kouše a líže propisky a neustále se mě ptá ,,Proč se snikým nebavíš''. Ale já se snažím, ale asi jsem pro ně jiná. Proč nerespektují má práva?
Doplňuji:
*ti co chtěli zůstat spolu, zůstali spolu.

Odpovědi
anonym

Když líže rok,tak použij šikanu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zazili-jste-sikanu-pokud-ano-jakou
Doplňuji:
doplnuji,když líže propisku,

Vanda6

Jdi do toho, život je krátký, když umí dobře lízat, tak na co čekáš??? Učitelé jsou svině, neber je v potaz ;)