xindo

Ve-shopu jsem koupil hodinky Festina a po měsíci nejdou .Musím je odeslat zpět nebo mohu se záruč.listem k hodináři?

Nejlepší odpověď
gecco

Nejjednodušší – pošli je zpět s tím, že požaduješ zrušení kupní smlouvy a vrácení peněz (u závady, která se projeví do 6 měsíců se má za to, že existovala už při prodeji a tudíž na to máš právo – pokud jsi hodinky nějak nepoškodil nevhodným zacházením)…
A kup si hodinky nové – jiné.
😉
Var. B – najdi si značkový záruční servis a hodinky se záručákem pošli tam – posíláním prodejci jen vše prodlužuješ.

Další odpovědi
Adula.57

Být tebou, dala bych je reklamovat. Pokud je dáš hodináři, záruka se na ně už nebude stahovat. Jestli je pošleš, tak i se záručákem, a hodináři ho zase dávat nemusíš, bude mu k ničemu.