bolak

Ve kterým městě se nachází tadyten komplex?

http://s0.uplo­ads.im/gMJo5.jpg

Nejlepší odpověď
fcoop

Je to budova amerického námořnictva v Coloradu.
Shora viditelný tvar svastiky pak vyvolal takový odpor, že námořnictvo hodlá utratit 600 tisíc dolarů na přestavbu.

Bude se přestavovat do tvaru srpu a kladiva.

Další odpovědi
briketka10

Než zasáhl Google Earth, zůstala budova amerického námořnictva v Coloradu veřejností téměř nepovšimnutá. Shora viditelný tvar svastiky pak vyvolal takový odpor, že námořnictvo hodlá utratit 600 tisíc dolarů na přestavbu.

anonym

A které parkoviště máš na mysli ?!

briketka10

😁

gagaga

jezisimaria !

gagaga

fcoop :))