Toruk

Ve kterých třech případech se dá na dotaz odpovědět pouze záporně?

… nikdy kladně
Doplňuji:
Řešení: 1. Spíš? 2. Jsi mrtvý? 3. Jsi v bezvědomí?

Nejlepší odpověď
Bunnik

Nevím, ale zkusím si něco tipnout :)
Jsi mrtvý?
Jsi němý? (beru-li „odpovědět“ jako slovní odezvu)
(snad jsem to zadání alespoň pochopila správně, když už nic jinýho :o) )

Další odpovědi
Fred

mlcis?
jsi hluchy?
spis?

verka

Spíš?

HOMER

Můžeš to trochu upřesnit prosím?Má to být významem,nebo formou otázky?
Nechci být šťoural,ale i na tyto otázky je možné odpovědět kladně.
Např:
Spíš?
Ano,dej mi pokoj!
Nebo:
Jsi v bezvědomí?
Dneska jsem měl těžký den,vůbec už nevnímám,co jsi to říkal? ;D

straširybka

když se mě otravný opilec na diskotéce zeptá, jestli mám chut na sex, jestli si nechci zatancovat nebo jestli nechci něco k pití.