luky.1986

Ve kterém státě žijí nejméně manuálně zruční obyvatelé?

Existuje nějaký průzkum, ve kterém státě jsou lidé nejméně manuálně zruční? Myslím tím vyspělé staty s největšími nešiky.

Diky gecco:-):-) Asi jsem to spatne formuloval:-) Ale neco jsem nasel..

Kamarad je obrovsky zrucny, dokazal by snad opravit i satelit ve vesmiru a prisla debata na to, v jake zemi by mel nejvic zakazek, bez ohledu na financni ohodnoceni. Prisla i debata na to, ze v nekterych severskych zemich si skoro na vse musis volat odbornika i kdyz by si clovek umel postavi cely dum sam. (Myslim kvuli pojistovnam)

Nejlepší odpověď
gecco

Jak bys vyhodnotil „nešiku“???
:-OOO
_____________­_____________
Nerad reaguji na tebe samého – ale už jsi tady zaznamenal hloupější otázku, než je tato tvoje???
:-OOO

Další odpovědi
Mc Merkurion

podívej se tady: http://www.bo­redpanda.com/fun-maps-they-didnt-teach-you-in-school/ ,jestli to tam nenajdeš…

lexx

nejspíš konzumní amerikáni, na výměnu žárovky v lustru a šňůry splachovače WC volaj běžně mechanika s diplomem a certrifikátem

to proto že v těch vyspelých zemích si chrání trh práce a mechanik by byl jinak nezaměstnaný, má na to kvalifikaci, zkoušky a za svůj výkon ručí dokladem,
to u nás nikdy nebude bo bychom je nezaplatili z našich legračních mezd…

zjentek

z vlastní zkušenosti vím, že je to Puerto Rico ;q