Mousinek

Ve kterém roce si lidé začali říkat: Miluji tě?

A jak to poznali že milují?

Nejlepší odpověď
Mili @

Asi co se naučili mluvit! Do té doby to byla beztak nějaká posuňková řeč…!

Další odpovědi
anonym

určitě od té doby co si muži začali uvědomovat že jsou i ženy a nejen pivko,já bych řekla že je to pudové,tak se lidé uměli milovat i jako neandrtálci,a tak jako ženy chránili své děti,tak muži se snažili chránit ženy,jen to mluvené slovo bylo o několik tisiciletí později