Hans51

Ve kterém obchodu (řetězci) lze sehnat nesolené brambůrky?

Četl jsem, že je začali vyrábět v Bohemia Chips, ale nikde jsem na ně zatím nenarazil. Děkuji.

Odpovědi
marci1

Bohemia Chips byla údajně jen limitovaná edice, prodávala se do vyprodání zásob. Myslím, že v Albertu jsem viděla tyto „Strážnické brambůrky“ (viz zdroj). Tyto nesolené jsem ještě nejedla, ale jedla jsem Strážnické jemně solené a jsou dobré. A ještě za dobrou cenu. V testu kvality brambůrek dostaly 1. 🙂
http://www.bran­dnooz.cz/produc­ts/Straznicke-bramburky-nesolene

ratava

U nas je maji jeste v Bille, zkuste se pozeptat na pobocce v miste vaseho bydliste… osobne jsem nechutnala, nemohu posoudit. Kdyz uz nejake kupuji, tak taky Straznicke…

mosoj

Běžně a již dlouho v Globusu. Jsou to Strážnické brambůrky.

anonym

Pozdní odpověď, ale u nás na vesnici je už prodávají. Sice bez soli, ale dražší než s ní.

COOP

vvlastina

Kolonial.cz

Hans51

Super, díky moc 😉 v Bille a Albertu jsem hledal, ale jen asi ve třech prodejnách, tak zkusím jiné 🙂 Globus po ruce nemám, ale chystám se tam koncem týdne.