Avatar uživatele
Rokio

Ve kterém městě v ČR jsou nejlepší podmínky pro život?

Ráj v České republice

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

No, když jsi finančně za vodou, tak všude 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Často je v této souvislosti citován Hradec Králové.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

v žádném…svrab a neštovice, mladší 30 let co zde zůstává je lenoch, magor, lempl, zaslouží kopanec na dlažbu a žebračenku nadoživotí

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mirekborek

Všude i nikde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

Samo, že Hradec Králové, ať už si o tom Pardubice myslí, co chtějí.:-))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
XenieRo

Ahoj holky, kde hledáte práci? Na netu, na vývěsce pracáku, na fb nebo kde? Já jsem z HK a moc ráda bych změnila práci. Teď dělám u soukromníka a s placením je to teda jednou tak tak, podruhé tak. Tak bych ráda změnu k lepšímu. Je v HK nějaká možnost získání nové práve v oblasti adminy?

před 1605 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Já jsem s nimi přišla do kontaktu, když jsem řešila své dluhy. Ale mrkni na jejich web https://cz.kruk­.eu/klienti, tam najdeš info, co je to za společnost a čím se zabývá.

před 1635 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Jako před tím, než si vezměš půjčku, tak si promysli, jak to zvládneš splácet. Jako to, že se ti pak něco nebude líbit nikoho zajímat nebude. Máš ale šteští, že tvoje dluhy má Kruk. S nimi se domluvit dá.

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Složitost? A hledala jsi už? Já třeba vím (protože tam sama pracuju), že v HK v Kruku hledáme pořád někoho. Mrkni na náš web https://cz.kruk.eu/ a uvidíš sama, co a zda tě vůbec něco nadchne.

před 1726 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

No, já bych právě potřebovala sehnat práci v Hradci nebo aspoň v blízkým okolí. Ale zatím to vnímám jako jistou složitost…

před 1755 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Já jsem si teď vybrala jednu pracovní pozici, kde je výuka angličtiny v rámci pracovní doby, takže paráda :)

před 1784 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jo, taky jsem se na ten Kruk koukala. Docela by se mi líbílo dělat v této společnosti… Vy jste tam spokojeni jak?

před 1814 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Dobrý den, chci se zeptat. Jsem z Hradce Králové a monetálně hledám práci. Tak nějak jsem brouzdala po netu a narazila jsem na nabídku společnosti Kruk https://cz.kruk­.eu/kariera. Byla bych ráda, kdybych našla někoho, kdo v této společnosti pracuje a taky, jak jste tam spokojeni… Jo a taky – jsou tam nějaké benefity? :)

před 1905 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahoj, já tam teda nepracuju, ale narovinu říkám, že bych tam aji pracovat šla. Mám s nima docela dobré zkušenosti z druhé strany a společnost je to podle mě hodně dobrá a bude určitě i jako zaměstnavatel.

před 1905 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

No, mě se právě ta společnost Kruk líbí moc. Jednak ji teda znám z doslechu, ale když jsem se dívala na jejich web, tak to tam mají moc pěkně popsaný a ta nabídka pracovní je lákavá. I ty benefity mají krásně popsaný.

před 1877 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

ad lexx: páníček se nám dnes špatně vyspinkal nebo se nachází vůbec mimo realitu.

před 3013 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek