zuzana3

Ve kterém filmu se Robin Williams dostával ze století do století pomocí cizích bot?

Dobrý den, ve kterém filmu se (myslím) Robin Williams dostával z antiky až do téměř moderního věku vždycky tím, že si nazul něčí boty (buď ho zabil nebo ho našel mrtvého a boty si vzal…) Děkuji.

Odpovědi
briketka10

mrkni na jeho filmy tady na ČSFD
http://www.csfd­.cz/tvurce/510-robin-williams/

briketka10

Tak vidíš tento film jsem s ním ještě neviděla a
to jsem jich viděla hodně třeba ten Expres Foto
byl takovej strašidelnej co ?
http://www.csfd­.cz/film/17751-expres-foto/

briketka10

Těžká odpověď, když nevíš,
jestli tam hrál opravdu on.

zuzana3

Mám to! Jmenuje se to „Jsme jenom lidi“.

zuzana3

Njn, ale myslím, že jo. Že na začátku hrál nějakého antického otroka, který zabil svého pána, pak si vzal jeho boty a octl se v gotice, tam našel mrtvolu a zase se to posunulo do jiného století. Putoval i s manželkou. Jinak na jeho filmografii jsem samozřejmě koukala, ale podle názvu filmu mi nebylo nic povědomého. No, ještě je můžu jeden za druhým rozklikat…

briketka10

Dobře zkus to :)