Damiana

Ve kterém filmu byste si rádi střihli roli hlavního hrdiny a proč?

Nejlepší odpověď
kapka

Momentálně by to byla Šípková Růženka, protože se mi chce celkem spát. 🙂

Led chce totiž dostat Oscara. 🙂
Doplňuji:
Tome, to jste mi připomněl, že můj manžel vždycky říká, že chodí nejradši do nejmenšího kina na světě, je tam tma a musí se tam stát. 🙂
A já tam vlastně hraju hlavní roli. No, asi tu otázku budeme muset přesunout do jiné kategorie, jestli budu ještě chvíli žvanit. 🙂

Další odpovědi
led

V tom, kde ma zaujme scénar, postava a honorár.
Prečo? Pre peniaze, musím šetriť na penziu.
Doplňuji:
Kapka, prečo nie? Hmm, radšej nie, potom by ma novinári prenasledovali na každom kroku, filmári ponukali role, daňováci by otravovali kvôli daniam…

tom004

V žádném.Život je docela slušné kino,a v něm každý z nás hrajeme jak hlavní,tak vedlejší role.A ani se je nemusíme extra učit. 🙂

kapka

Led, já bych Vám toho Oscara přála. A pokud by ti pronásledující novináři psali do novin přesné citace Vašich odpovědí na jejich dotěrné dotazy, tak by se noviny konečně daly číst.

led

Kapka, ja už ho aj tak mám:
http://img.na­dapenny.com/t20/113­64/nadap012214562­760231.jpg

síce pomocou http://www.fo­tomontaz.eu/

  • ale nie som jediná :)

kapka

Tak potom chápu, že si můžete dovolit vybírat filmy podle scénáře, postavy a honoráře, to si mohou dovolit jen ti nejlepší.
My, co bereme každej štěk… 😁

led

Aj na vás príde rad. :D

kapka

Tak o tom nepochybuju… 😁