Ve které zemi vznikl tanec „letkis“ ?

Doplňuji:
Alesh: Vždyť já to vím! Tak mi jenom vysvětli,proč vůbec existuje tento server,když na každou otázku najdu v Googlu odpověď|? Mě jde o to,zda vy,odpovídajíci máte také paměť!!!

Nejlepší odpověď
Alesh

to dám do googlu, ne? 😉

Je to původem starý finský tanec, jakási odrůda finské lidové polky, patřící do skupiny tzv. východních polek.
Doplňuji:

  1. Nezná.
  2. Existuje spousta otázek, na které se nedá zeptat přímo a tady zatím google odpověď jen tak jednoduše neposkytne.
  3. Takže to tu bereš jako takovou hru, jo? 😉

Zdroj: http://nase-rec.ujc.cas.cz/ar­chiv.php?art=5232

chudst

Alesh: barbakan ma pravdu. Na 99% otazek zde lze pouzit google. To 1% mate pravdu vy, na googlu jen tak nenajdete. Zkuste si propriste odpustit souslovi „pouzij google“; nekdo polozi otazku, jini na to odpovi. Takhle to tu funguje. Nikdo se nepta, kde se odpoved vezme a spousta z nas se tu jen diky tomu hledani na googlu neco noveho dozvi a priuci.