Zlatý

Ve které místnosti v bytě či domě se zdržujete nejvíce?

Dříve, než jsem manželce daroval NTB, tak to byl obyvák, ale nyní převažuje kuchyň.

Doufám, že se neozve setapouch s tím svým: co je ti do toho!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Mám privátní víceúčelový domeček na zahradě. V létě tam občas i přespávám. Dřívě jsem byl nejčastěji zašitý v garáži, ale tam už nějak není místo. Občas pobývám i ve výčepu, v hospodě jsem totiž jako doma.

Další odpovědi:

Zlatý

V té největší - v obývákokuchyni...
;-)

Zlatý

V kuchyni a v ložnici.

Bronzový

Ve své garážoskladodílně.

Zlatý

V dílně a pracovně, mám je vzájemně propojené a pokud jsem dfoma, tak tady trávím nejvíce času.

Zlatý

Co je ti do toho!
ale teraz vážne, precentuálne, okrem špajze a "Kráľovskej sály" ,je to podelené asi rovným dielom. V tých menovaných je to menej.
NTB má krásnu výhodu, je prenositeľný a použiteľný aj v kuchyni.

Stříbrný

Když jsem byl jako dítě, tak se nejvíce zdržovalo v kuchyni ( velká místnost, kachlová kamna kde se vařilo, velký jídelní stůl, gauč, pak přibyla i televize) a tam se takē nejvíc topilo.
Po oženění a koupení vlastního domu je hlavní místnost obývák.

Stříbrný

V ložnici.

Stříbrný

Máme velký obývák s kuchyní, je to jedna místnost, no tak tam jsem nejvíc a pak v dílně. Nebo jsou dny, kdy jsem v dílně od rána do večera.

Stříbrný

V obyváku

Zlatý

Ve své pracovně... slouží zároveň jako má ložnice

Pokročilý

Ložnice. Obývák už jsme vynechali a počínaje obědem chodíme s talířem do ložnice k obrovské televizi s NTB na klíně a talířem pod krkem. Cca od 15 hodiny až do vypnutí TV,tak z 90%,hlavně v zimě.V létě trochu později.

Zlatý

já musím bejt venku, všude už je někdo ;(

Bronzový

drive,nez jsem mela NTB,tak to byl obívák v přízemí,ted s notáskem v podkrovní mé ložničce :-)

Diskuze k otázce

Stříbrný

setapouch

Co je ti do toho odpovídám na přespříliš osobní dotazy. Co je komu do toho, kolik vydělávám?

Zlatý

barbakan

Ložnice není osobní? Pokud se stydíš za svůj plat, můžeš to napsat i jiným způsobem. Kdyby tu každý odpovídal stejným způsobem, může se to tady zabalit!

Stříbrný

setapouch

Ad ložnice: vzhledem k tomu, že doma trávím maximálně dvanáct hodin denně a z toho šest až osm hodin prospím, je to logické.

Stříbrný

setapouch

Zastávám názor, že v soukromé sféře do toho opravdu nikomu nic není. Je to záležitost pouze mezi mnou a mým zaměstnavatelem. A pokud bych ji sdělil někomu s nižší mzdou, nepřinese to ani jednomu nic dobrého.

A čemu tady pomůže tato a podobné otázky pro otázky?

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 929
Zlatý mosoj 862
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.