lexx

Ve které bance máte úspory, finance, běžný účet?

Spořce, ČSOB, GEmoney, M-bank, či jiné? Po zkušenostech s bandou loupežných darebů KB jsem si řekl: A DOST ! Zvolil jsem FIO banku, zatím samá chvála, no doufám, že do půl roku nezkrachuje…

Nejlepší odpověď
Lamalam

Vzhledem k tomu, že do nejbližší pobočky české banky to mám daleko, tak běžný účet mám v nedaleké německé bance.

Další odpovědi
gecco

Úspory… – no – nemám v bance…
Finance – co to je?
BÚ – equa – ale tam mám jen tak na ´pívo a cigára´… A nájem etc…
😉
___

Nepoužívám „banky“…
😉

anonym

Říká ti něco strožok? Tak ty úspory mám pod nim. Jinak běžný účet u Ge…

briketka10

Peníze doma a běžný účet u ČS
v Globusu nejblíže k bydlišti.
Volila bych také FIO, ale je ve
městě a tam to mám daleko :(

dudu

V jedné komerční bance a jsem s ní spokojen už proto, že mám doživotně všechny její služby zadarmo.
Výhod si užívám nikoliv coby nabubřelý VIP, nýbrž za věrné služby a loajalitu k firmě.

arygnoc

v tej, ktorá slúži mojim potrebám bez poplatkov – bohužiaľ, nie je to banka pôsobiaca v čr a ani v sr.

som so službami spokojný.
v zahraničí banky nežijú z poplatkov, ale z transakcií, investícií, pôičiek …
a tak to má byť.

😉

Drap

To nikdo netuší.

jepik

Fio banka – plná spokojenost i naše SVJ ( Společenství vlastníku bytových jednotek) – plná spokojenost

Jakub Tlapal

Já mám úspory doma v šuplíku 😁 . Začal jsem to tak dělat, protože dokud jsme měl všechny peníze na kartě, tak jsem nic neušetřil 😁 . Takhle nakupuju, dokud mám peníze a pak už ne. Co se týče banky, tak o té se radši nebudu vyjadřovat, protože s ní nejsem spokojený a hledám, která pro mě bude nejvýhodnější.