00HUGO

VE HŘE SE MI OBJEVI ŠTITEK NASTAVENI PRO ADOBE FLASH PLAYER MAM ZABLOKOVANOU HRU JAK SE DOSTANU DO HRY

Ve hře se mi objevilo odobe flash player a zablokoval hru jak se dostanu zpět do hry

Odpovědi
bolak

  1. Zkoušel jsi ALT+TAB? :)
  2. Když jednička nezabere, zkus zmáčknout CTRL+SHIFT+ESCAPE, počej až ti vyskočí i okno správce úloh, najdi abdobe flash a dej „ukončit proces“
  3. Pokud by nezabralo ani to, tak máš smůlu, a alespoň pro příště si stáhni aplikaci HOTKEYP a nastav si tam klávesovou skratku pro ukončení aktivního procesu. Nicméně úplně nejlepsí by bylo, nastavit si AFP, aby ti tam nic nevyskakovalo.

http://www.slu­necnice.cz/sw/hot­keyp/