Pokročilý

Ve 11 začít s hokejem?

Chtěl bych hrát jako brankář
Ale nen už to trochu pozdě ?
Doplňuji:
A kolik by stála výzbroj ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Není pozdě. Pokud tedy nečekáš, že z Tebe bude veliká hvězda :o) Hrávala jsem florbal, taky jako brankářka. Začínala jsem v 16, o rok později jsem začala hrát ligu. Sice žádná špička, ale bavilo mě to a měla jsem i pocit, že občas týmu pomůžu - a o tom to je.
Jasně, florbal je jinej sport a je v něm mnohem menší konkurence, natož v tom ženským, ale přece... a hokejových týmů je zase mnohem víc.
U brankáře je ta výhoda, že nemusí být extra rychlej a silnej, ani nemusí být perfektní bruslař. Zásadní je mít postřeh. To musíš vědět sám - dokážeš po věci instinktivně a bez myšlení rychle lapnout, když ti něco upadne? A tak, určitě víš, o čem mluvím.
Pokud chceš hrát pro zábavu, pro zdraví a pro dobrej pocit, tak není pozdě nikdy :o) Ať to chytá!

Další odpovědi:

Pokročilý

určitě ne... ;)
mám kamaráda , který začal ve 12 ti a ted je z nej svelý hokejista

Pokročilý

¨není

Pokročilý

Jak říkám: "Nikdy není pozdě..." na cokoli! :)

Zlatý

Hlavně přemluv rodiče, kteří se o tebe ze začátku musí starat. Také to stojí dost peněz.
Můj vnuk se takto snažil hrát, ale nakonec si musel vybrat mezi hokejem a školou.

Moji synove hrali od 5 let. Zacali na zakladne a od 3 - 9 tridy byli na sportovni skole. Skoncili v 17 letech - oba. Nemeli uz tolik sily a talentu .. hrali jeste oba pak rok v Rokycanech.
Me s ezda, ze uz pozde je. Ty treninky , skoro denni by uz chybeli. -iv-

Zlatý

Výstroj: i 20 tisíc je někdy málo

Diskuze k otázce

kaktus456

Myslím si, že když člověk něco chce, tak není pozdě nikdy. No a co se té výstroje týče, tady je pár cenově dostupných kousků http://www.qrsport.cz/… je cenově náročnější sport, ale výstroj se dá pořídit i za méně...

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.