Kubas11

Ve 11 začít s hokejem?

Chtěl bych hrát jako brankář
Ale nen už to trochu pozdě ?
Doplňuji:
A kolik by stála výzbroj ?

Nejlepší odpověď
Terryle

Není pozdě. Pokud tedy nečekáš, že z Tebe bude veliká hvězda :o) Hrávala jsem florbal, taky jako brankářka. Začínala jsem v 16, o rok později jsem začala hrát ligu. Sice žádná špička, ale bavilo mě to a měla jsem i pocit, že občas týmu pomůžu – a o tom to je.
Jasně, florbal je jinej sport a je v něm mnohem menší konkurence, natož v tom ženským, ale přece… a hokejových týmů je zase mnohem víc.
U brankáře je ta výhoda, že nemusí být extra rychlej a silnej, ani nemusí být perfektní bruslař. Zásadní je mít postřeh. To musíš vědět sám – dokážeš po věci instinktivně a bez myšlení rychle lapnout, když ti něco upadne? A tak, určitě víš, o čem mluvím.
Pokud chceš hrát pro zábavu, pro zdraví a pro dobrej pocit, tak není pozdě nikdy :o) Ať to chytá!

Další odpovědi
juie

určitě ne… ;)
mám kamaráda , který začal ve 12 ti a ted je z nej svelý hokejista

bubukaa

¨není

Maggie.b

Jak říkám: „Nikdy není pozdě…“ na cokoli! :)

mosoj

Hlavně přemluv rodiče, kteří se o tebe ze začátku musí starat. Také to stojí dost peněz.
Můj vnuk se takto snažil hrát, ale nakonec si musel vybrat mezi hokejem a školou.

anonym

Moji synove hrali od 5 let. Zacali na zakladne a od 3 – 9 tridy byli na sportovni skole. Skoncili v 17 letech – oba. Nemeli uz tolik sily a talentu .. hrali jeste oba pak rok v Rokycanech.
Me s ezda, ze uz pozde je. Ty treninky , skoro denni by uz chybeli. -iv-

Michal Kole

Výstroj: i 20 tisíc je někdy málo

kaktus456

Myslím si, že když člověk něco chce, tak není pozdě nikdy. No a co se té výstroje týče, tady je pár cenově dostupných kousků http://www.qrspor­t.cz/brankarska-vystroj-vybaveni/...hokej je cenově náročnější sport, ale výstroj se dá pořídit i za méně…