petr77

Vdávali, ženili by jste se ještě jednou?

Nejlepší odpověď
anonym

Petře77, tak to mi „lezeš do svědomí“ víc, než jsem si ochotná přiznat.
Já to nevím. Mám za sebou dost nemilé zkušenosti (holkař a patologický lhář, patologický lhář, alkoholik a násilník)…
Co myslíš? Mám to risknout?

Další odpovědi
Deli

Za svého současného manžela ano!

hanny 2

Nevím,záleželo by na okolnostech,ale nikdy neříkej „nikdy!“

IK

Ano. Ale jsem 24 let jako vdova sama, takže to svědčí o té druhé stránce. Ne za kohokoliv.
Není snadné najít někoho, koho byste za pár dní neprohodili oknem, zejména když víte co vám leze na nervy, co pomáhá a co zhoršuje nevyhnutelný stav. A nakonec už si nemyslíte naivně že vás druhý miluje takového jaký jste, ale tušíte že vás bude chtít změnit a i to jakým směrem si to představuje. Dokud si je člověk jistý svými slabinami a zranitelnými místy, nemůže si být ani jistý tím že se nestanou pro vztah fatální.
Myslím že k tomu abych dokázala říci své „ano“ nepotřebuji nějaké speciální štěstí a zamilovat se, ale urazit kus života v klidu a propracovat se k vlastním hodnotám.