Avatar uživatele
Džanička

Včera večer padaly hvězdy (perseidy),dívali jste se?

A jak to u vás vypadalo?U nás na Hlinecku padaly hezky,ale o půlnoci se trošku zatáhlo.Ale i tak to byla nádhera,viděla jsem to poprvé.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, anonym, Jahoda, aramah, dennis15 před 5003 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Ano dívala jsem se taky na dvorku jsem byla od 22:00–23:30 se u nás kolem půlnoci zatáhlo moc pěkné můj mě musel i nahánět do postele jinak bych na dvorku byla až do rána.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

U nás v LBC se „trošku“ zatáhlo už odpoledne. Zatáhlo se dokonce hodně, takže byly vidět pouze ponuré mraky a padající voda.
Hvězdičky padaly asi jinde…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vicki

Musel to být krásný zážitek.Škoda-nevěděla jsem to,ale ve smogem zahlcené Praze bych stejně asi nic neviděla:-(.Těším se na dovču,to se vždycky kochám pohledem na noční oblohu plnou hvězd.I běžným dalekohledem je to krása,hlavně Měsíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Taky jsem nic nevidela,ono ve meste toho neni nikdy z nebe moc videt,i kdyz u nas bylo hezky.
Ale pred takovymi 10–13lety jsem kazdy den koukala na kometu,byla videt kazdy den nejmin tri mesice,tusim ze se jmenovala Hyakutake,ale tim si nejsem jista.Pry je videt jednou za 80 let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Bohužel, ale takové štěstí jsem neměla ☹

U nás na Jesenicku nic. Když jsem o půlnoci byla venčit pejsky, sedla jsem si na schody a pozorovala nádhernou oblohu, která byla obsypaná hvězdami. Nic ale nepadalo… ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
blesk26

Dívat jsem se chtěl, ale bohužel jsem večer musel pracovat a navíc bylo pořádně zataženo, takže by nic vidět stejně nebylo :(

Jen doufám, že nám sem do Jablonce neposlal ty mraky Bumbes schválně … špatné počasí skoro vždy chodí od Liberce :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

To muselo být hezké. Ovšem na Vysočině burácelo a lilo,normálně se nebojím ale lítala jsem po baráku a všechno jsem vytahovala ze zásuvek.Fakt dost hustý.Už nechci blesky…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Olivofojlova

Dívala jsem se čistě náhodou chvilku kolem osmé a viděla jsem dlouho letět hvězdu po obloze, až pomalu vyhořela v atmosféře. Bylo to úžasné.

Nový příspěvek