Michal Kole

Včera v seriálu Ulici si dvě spolužačky měnily trička co měli na sobě. Není to nehyginické, trička můžou být propocený

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ale my holky se tak nepotíme víš ,používáme přípravky proti pocení a denně se převlékáme –

Další odpovědi
iceT

Fotbalisti a jiní týmoví sportovci si taky po zápase mění trička a dresy…

Seji

Nikdy sis s nikým nevyměnil tričko, nikdy sis nezkoušel nikde v obchodě tričko, či něco jiného?… Má to stejný efekt… ;)

dudu

Bohužel už jen matně si vzpomínám, že jsme si se svojí první láskou měnili ošacení docela často /některé potají, jiné veřejně/. Ona např. nosila moji košili a já se např. ťuchmal s její šálou. Textilie byly možná propoceny, ale věřte, že nám oběma báječně voněly a to je pro feromony slavé slovo.

TheOriginal

Nehygienické mi to příjde třeba u bot, ale u tohodle rozhodně ne.
Já se třeba nepotím, a když už, tak v létě, a deodorant nepomůže. Minule jsem si oblíkala fotbalový dres od kamaráda po zápase, a taky mi to nepřišlo nijak strašné.)